کاشت مو در کشورهای آسیایی

یکی از مهمترین مواردی که درباره کاشت مو باید به آن توجه داشت این است که کاشت مو جنبه کاملا شخصی دارد. کاشت مو تنها یک روش برش مو و تطبیق دادن با یک الگوی تعریف شده نیست. بلکه یک پزشک متخصص کاشت مو با توجه به خواست و نیاز فرد مواجعه کننده ، مو را می کارد طوری که خط رویش و ظاهری کاملا طبیعی و متناسب با چهره فرد باشد. در این مطلب می خواهیم به ظرافت های کاشت مو در کشورهای آسیایی بپردازیم.

به گفته کارشناسان، انتخاب یک پزشک متخصص ماهر تاثیر بسزایی بر نتایج کاشت مو دارد چون اینکه پزشک نسبت به خواسته فرد حساس باشد بسیار مهم است. در کاشت موی آسیایی نیز پزشک باید از تغییرات آناتومی که بر موی فرد آسیایی اثر می گذارد، آگاهی کامل داشته باشد.

به گفته پزشکان متخصص آسیایی، موهای افراد اسیایی قطور است بطوری که موهای افراد پرپشت به نظر می رسد همچنین واحدهای فولیکولی موهای افراد اسیایی، حاوی 1 تا 2 تار مو است . از سوی دیگر توزیع موهای فرق سر به نحوی است که در خط رویش رو به جلو مسطح است و در اطراف سر گرد است و در کاسه سر پهن تر است در نتیجه یک متخصص مو بایستی نسبت به زاویه رویش موها و نحوه کاشت آنها آگاه باشد. از سوی دیگر موهای آسیایی عمدتا سیاه و زبر است بنابراین یک تناقض رنگی زیبا دارد.

به همین دلیل است که متخصصان تاکید دارند افراد کتقاضی کاشت مو به مراکز معتبر تخصصی مو و پزشکان ماهر مراجعه کنند تا نتیجه مطلوبی دریافت کنند.

 

مرکز تخصصی موی رنسانس با بهترین تیم مجرب پزشکی خود تجربه ای چندین ساله در زمینه تقویت مو، کاشت مو، ابرو و ریش دارد. برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصان این مرکز می توانید به شماره ها 02188909050 و 02188909051 تماس بگیرید.

به گفته کارشناسان، در کاشت مو مهمترین امری برای پزشک این است که موهای کاشته شده بعد از جوانه زدن و رشد کردن کاملا طبیعی به نظر برسند. جالب است بدانید تناقض موی مشکی و پوست سفید یک عامل مهم است که در جنبه زیبایی شناختی موها پس از کاشت بسیار اهمیت دارد و پزشک آنرا در نظر می گیرد چون در این حالت، فضای بین موها مشخص تر است اما در حالتی که رنگ مو و پوست تطابق بیشتری باهم دارند، رنگ پوست مثل یک عامل پوشاننده برای فضای بین موها عمل می کند به همین دلیل است که پزشکان گاهی یک جلسه دیگر برای کاشت مو تعیین می کنند تا به پوشش مناسب مو در سر فرد دست یابند.

پیشرفت کاشت مو در کشورهای اسیایی

همسو با کشورهای اروپایی، کشورهای آسیایی نیز در زمینه کاشت و تقویت مو بسیار پیشرفت کرده اند . ایران نیز یکی از کشورهای آسیایی است که توانسته است خود را با علم روز کاشت مو تطبیق دهد و پیشرفت های چشمگیری در این زمینه داشته باشد و امروز شاهد هستیم در ایران از روشهای مدرنی استفاده می شود که در دنیا بابا است و طرفداران بسیاری دارد.

مرکز تخصصی موی رنسانس ، سالهاست به صورت انحصاری از دو روش پرکاربرد و نوین یعنی SUT  و FUE استفاده میکند و همین امر باعث شده است نتایجی که بدست می آورد تفاوت های فاحشی نسبت به روشهای منسوخ و سنتی داشته باشد.حال این سوال مطرح می شود که این روشهای نوین چه تفاوتی با روشهای سنتی دارد.

کاشت مو در کشورهای آسیایی

کاشت مو در کشورهای آسیایی

کاشت مو به روش sut چیست

در ابتدا باید گفت، مرکز تخصصی موي رنسانس تنها بنيان گذار تكنيك SUT در ايران است و اين تكنيك  در حال حاضر جديدترين و بروز ترين روش کاشت مو در دنيا است.

یکی از برتری های این روش نسبت به روشهای منسوخ و سنتی این است که در این روش نیازی به برش و جراحي  نیست و به تبع آن فرد، احساس درد ندارد، جای زخم روی سرش باقی نمی ماند و فرد خیلی زود می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد به عبارتی دیگر، درروش این  دوره نقاهت وجود ندارد.

 

از سوی دیگر در این روش، گرفتها با دقت بسیاری برداشته می شود و با تکنیک های خاصی فریز می شود تا هیچ کدام از گرفتها آسیب نبیند و از همه آنها بتوان برای کاشت استفاده کرد. پس از برداشت گرفتها توسط تیم مجرب پزشکی، آنها در نواحی مورد نظر کاشت می شود.

این روش با بی حسی موضعی و تنها در یک جلسه انجام می شود.

شایان ذکر است که در روش SUT ، مدل خط رویش به دلخواه فرد تعیین می شود و تیم پزشکی نهایت سعی خود را می کند تا موهای کاشت شده پس از رویش، طبیعی ترین شکل و حالت را داشته باشد.

کاشت مو به روش FUE

 

 

روش FUE از دیگر روشهای نوینی است که در مرکز موی رنسانس استفاده می شود در این روش نیز فرد متقاضی، دردی را احساس نمی کند و به علت اینکه واحدهای فولیکولی از پشت سر با ابزارهای طریفی برداشته می شود هیچ آسیبی به سر وارد نمی شود و نیازی به  بخیه زدن آن نیست. از آنجایی که در این روش می توان تعداد بیشتری گرفت از ناحیه پشت سر برداشت کرد، بنابراین این روش اصولا برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند مناسب است.

پس از برداشت گرفتها، زیر میکروسکوب و با ابزارهای ظریف گرفتها در ناحیه مورد نظر کاشت می شود و پس از اتمام کاشت فرد می تواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

این روش نیز با بی حسی موضعی و تنها در یک جلسه انجام می شود.

نتایجی که از کاشت به این دو روش انجام می شود بسیار متفاوت از نتایج حاصل شده از کاشت مو به روشهای سنتی است برای مشاهده این تفاوت ها می توانید به گالری عکس مرکز موی رنسانس به آدرس www.ronesance.com مراجعه کنید و نمونه های انجام شده در این مرکز را با این دو روش مشاهده کنید.

شما عزیزانی که تمایل به مشاوره گرفتن از مشاوران این مرکز را دارید اما امکان حضور در مرکز را ندارید می توانید عکس سر خود را به شماره  09122115442   تلگرام کنید و از این طریق مشاوره رایگان دریافت کنید.