کاشت مو به روشSUT

کاشت مو sut

کاشت مو sut

یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های کاشت مو که بسیار پر طرفدار می باشد کاشت مو به روش SUT می باشد که اطلاعاتی را در مورد آن به شما ارائه خواهیم کرد:

مرکز تخصصی موی رنسانس تنها مرکزی در ایران است که به شکل تخصصی و متمرکز در امر کاشت مو و ترمیم مو فعالیت می کند و بنیانگذار روش های نوین کاشت مو FUE و SUT در ایران می باشد مزیت استفاده از این روش ها در این است که برداشت گرفت ها با کمک دستگاه اتوماتیک صورت می گیرد و در نتیجه میتوان گرفت های بیشتری در فضاهای مورد نظر کاشت کرد
برای آگاهی از روش های کاشت مو SUT و FUE با مشاورین مرکز تخصصی موی رنسانس مشورت کنید تا بهترین روش درمانی را پس از بررسی های دقیق برای شما انتخاب گردد برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می توانید با شماره های 02122088210-02188943653 تماس حاصل کنید و یا اگر امکان مراجعه حضوری را ندارید می توانید عکس خود را از طریق نرم افزار پیام رسان تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید

تکنیک (SUT) چیست؟


یکی از روش‌های کاشت مویی که در مرکز تخصصی موی رنسانس از آن استفاده شده و در آن نیازی به بیهوشی،تیغ جراحی، برش نیست و جای زخم و بخیه هم در آن باقی نمی‌ماند و همچنین هیچ گونه عوارضی نداشته روش SUT  می‌باشد. ما با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و توسط تیم مجرب کاشت مو ،پیوند مو را تا 14000 هزار تار موی واقعی که نسبت به روش های قدیمی دیگر 3 برابر افزایش یافته انجام می‌دهیم.در این روش جدید بیماران گرامی خط رویش طبیعی و همچنین تراکم بالای مو را مشاهده خواهند کرد و کسانیکه که موهای این افراد را مشاهده می‌کنند نمی‌توانند تشخیص دهند که موها پیوند زده شده است.

این روش مانند دیگر روش‌های قدیمی کاشت مو به روش FIT و FUT به تکرار جلسات،زمان زیاد برداشت و پیوند مو نیاز نداشته  و خستگی بیمار را  نیز در پی ندارد. بر جای نماندن جای زخم چه در قسمت برداشت و چه ناحیه پیوند مو،عدم نیاز به جراحی،نداشتن درد و خونریزی از مزایای این روش به شمار می‌رود.در این تکنیک شاهد تراکمی سه برابر و کاشت 14000 تار مو در یک جلسه نسبت به روش‌های قدیمی FIT ، FUT خواهید بود.این روش یکی از مدرنترین روش‌های کاشت مو در اروپا و آمریکا است.طبیعی بودن خط رویش  در یک جلسه و مشاهده موی طبیعی یک سانتی پس از پیوند نیز از مزیت های این روش به شمار می آید.

در روش کاشت موی SUT  تقریبا تمام برداشت ها سالم می‌مانند و احتمال از بین رفتن فولیکول ها به صفر می‌رسد به علت اینکه در این روش فولیکول‌ها فریز می‌شوند تمامی برداشت ها سالم مانده و با دقت بسیار زیاد و با ظرافت در ناحیه مورد نیاز پیوند زده می شود . از دیگر مزایای کاشت مو SUT می توان به نداشتن دوران نقاهت اشاره کرد که

در کاشت مو sut تا چند تار مو را می توان پیوند زد؟

تعداد تار موی کاشته شده در یک جلسه برای هر فرد به مقدار تراکم موهای پشت سر او بستگی دارد هر چقدر میزان این تراکم بیشتر باشد مقدار واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر خواد شد مویی که از پشت سر برداشته می‌شود ممکن است تک دانه و یا چند دانه باشد.برای مثال در صورتیکه از یک شخص هزار تار مو برداشت شود به همان میزان می‌توان کاشت اما در صورتیکه موهای شخص چهارتایی باشد به چهار هزار تار مو افزایش می‌یابد که این حالت به جنس موی شخص بستگی دارد به صورت کلی با روش‌های مرسوم (FIT) و(FUT) در تعداد جلسات متعدد می توان 3 الی 4 هزار تار مو را پیوند زد اما در روش کاشت مو sut در یک جلسه می توان تا 14000 تار مو را پیوند زد

روش های رایج و سنتی کاشت مو


کاشت واحد فولیکولی (FUT)

کاشت واحد فولیکولی (FUT) عملی جراحی است که در آن مو از ناحیه‌ی اهدا کننده دائمی، معمولاً پشت و کنار سر گرفته و به ناحیه‌های طاس یا در حال طاسی پیوند زده می‌شود. ویژگی موهای پشت و کنار سر این است که در برابر ریزش مو مقاومت بالایی دارند. متخصص برای کاشت از واحدهای فولیکولی، یعنی گروه‌هایی متشکل از یک تا چهار تار مو استفاده می‌کند. متخصص باریکه‌ای از بافت ناحیه اهدا کننده را پس از بی‌حس کردن پوست سر برمی‌دارد و سپس آن را با بهره‌گیری از تکنیک برش میکروسکوپی به تعداد زیادی واحدهای فولیکولی مجزا تقسیم می‌کند. متخصص در حین آماده شدن این گرفت‌ها (پیوندها)ی فولیکولی، منافذ بسیار ریزی را در پوست سر ایجاد می‌کند که از آنها با اصطلاح جایگاه دریافت کننده یاد می‌شود و گرفت در آنها قرار داده می‌شود.

استخراج واحد فولیکولی (FIT یا FUE)

استخراج واحد فولیکولی (FUE) روشی است که در آن موی اهدایی به صورت واحد فولیکولی از ناحیه اهدا کننده استخراج یا جمع‌آوری می‌شود. متخصص در جراحی کاشت مو به روش FUE با استفاده از ابزاری خاص برش‌های کوچک و مدوری را در پوست اطراف هر واحد فولیکولی به گونه‌ای ایجاد می‌کند که بتواند آن را از بافت پیرامونی جدا کند. سپس این واحد از پوست سر بیرون کشیده می‌شود و حفره کوچکی را به جا می‌گذارد.

این عمل آن‌قدر تکرار می‌شود تا جراح واحدهای فولیکولی لازم برای ترمیم موی قسمت مورد نظر را جمع‌آوری کند. کاشت مو به روش FUE یک تا چند ساعت طول می‌کشد، ترمیم ناحیه‌های بزرگ گاهی در دو روز متوالی انجام می‌شود. زخم ناحیه اهدا کننده، به بزرگی یک میلی متر، ظرف 7 تا 10 روز بهبود می‌یابد و جای زخم سفید بسیار کوچکی را به جا می‌گذارد که موهای پشت و کنار سر به خوبی آن را می‌پوشاند.

کاشت مو با روش برداشت مو از بدن (BHT)

کاشت مو به روش BHT یکی از تکنیک‌های پیشرفته‌ کاشت مو است که از موهای بدن مانند ریش یا موهای سینه برای پیوند مو استفاده می شود. این روش برای افرادی که بانک موی کافی ندارند، بسیار مناسب است. البته تفاوت ساختاری موهای سر و بدن (نازکی، کوتاه و بلندی و حالت دار بودن) در حین کاشت مو باید مورد توجه قرار بگیرد.