کاشت ریش و سبیل در آقایان – کاشت ریش به روش SUT و FUE

ریزش موها یکی از بیشترین مشکلات در آقایان میباشد که از شایع ترین حالت آن ریزش یا طاسی سبیل وریش است که علاوه بر از بین بردن جلوه های زیبایی و شیک بودن در آنان تاثیر بسزایی را در نماد و نشان مردانگی و در نهایت تخریب روحیشان ایجاد میکند.

عوامل اصلی رشد نکردن ریش و سبیل در آقایان

1- ارثی ،مادرزادی یا هیپوتریکوزیس (عدم وجود فولیکولهای مویی موجود) .
2-مشکلات و کمبود هورمون مردانه (آندروژن) قبل از سن بلوغ واز جمله بیماریهای شایع از آن میتوان آلوپسی ،آکنه چرکی ،عفونت قارچی ،لنفوم پوستی ولینکن پلان نام برد .
و دیگرافرادی هستند که بر اثرعوامل فیزیکی و سوانحی مانند :سوختگی ،بریدگی ،جراحی ،جای زخم ،جای اسکار و ...با ریزش یا طاسی سبیل وریش مواجه میشوند .

کاشت ریش و سبیل به روش sut و fue در کلینیک رنسانس

در کلینیک کاشت مو رنسانس ما کاشت ریش و سبیل شما را با روش sut و fue با خط رویش بسیار طبیعی توسط تیم مجرب کاشت مو با تراکم بالا و با استفاده از دستگاه اتوماتیک انجام می دهیم نقش دستگاه اتوماتیک در برداشت گرفت ها می باشد که با استفاده از آن گرفت ها سالم برداشته شده و همچنین آسیبی به گرفت های همسایه زده نمی شود همچنین از دیگر مزایای کاشت ریش و سبیل به روش sut و fue می توان به تراکم بسیار بالا و همچنین نداشتن دوران نقاهت اشاره کرد .

کاشت ریش

کاشت ریش

چرا بهترین روش کاشت ریش و سبیل، sut و fue می باشد؟

چون عوارض خطرناک ندارد و کاشت بدون بیهوشی، بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت و ... انجام می شود .
تا کنون بیش از 1200 نفر در کلینیک رنسانس کاشت ریش و سبیل به صورت موفقیت آمیز با خط رویش بسیار طبیعی زیر نظر تیم مجرب کاشت مو با پیشرفته ترین ابزارها وتکنیک ها داشته اند که شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .