کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی؛مزایا، عوارض و هزینه

18

یکی از راه‌های درمان ریزش مو برای افرادی که بانک مو ندارند، ترمیم مو می‌باشد در ترمیم مو از موهای 100% طبیعی (موی انسان) استفاده می‌شود كه هم جنس، هم رنگ و بطور کلی همزاد با موهای شخص کاندید ترمیم مو می‌باشد كه تا با موی فرد همخوانی داشته باشد.

روش‌های مختلفی برای ترمیم غیرجراحی مو وجود دارد که درجه اول قابل تشخیص بودن هر یک و زیبایی‌ و کیفیت‌های آن روش‌ها با یکدیگر متفاوت است، كه در حال حاضر بهترین تکنیک ترمیم  مو، به روش جدید HRT است كه بطور انحصاری در مركز تخصصی رنسانس درایران انجام می‌شود.

سلامتی ریشه در زیبایی دارد

متخصصان مرکز تخصصی موی رنسانس برای کاشت غیرجراحی مو از پیشرفته‌ترین تکنولوژی موجود در زمینه درمان ریزش مو بهره می‌گیرند تا موهایی پرپشت و طبیعی خلق کنند. پس از یک جلسه مشاوره کوتاه یک گام به داشتن گیسوان بلند، درخشان و پرپشتی نزدیکتر می‌شوید که مدت‌ها است آرزویش را دارید. دیگر لازم نیست نگران نگاه‌های تمسخرآمیز یا دلسوزانه اطرافیان باشید و از انعکاس تصویر خود در آینه رو برگردانید.در این تکنیک ترمیم مو به روش HRT  بدون نیاز  به بانك موی فرد كه بدون جراحی و دخالت در امر پزشکی در مرکز تخصصی موی رنسانس انجام می‌شود كه با بانك موی این مركز باظاهره و خط رویش صد در صد طبیعی ترمیم مو را به بالاترین سطح خود در این سال‌ها رسانده است.لازم بذكر است این تکنیک کاملاً بدون عوارض بوده و این موها بصورتی روی سطح پوست نصب میشود که کاملاً در نگاه دیگران گویی از زیر سطح پوست رویده شده است، به علاوه این تکنیک به صورت سفارشی و متناسب با سبک زندگی شما طراحی می‌شود تا بدون نگرانی فعالیت های خود را انجام دهید بطور مثال استحمام و استخر و هر نوع ورزشی را میتوان انجام داد و در یک کلام موی ترمیمی با روش HRT با موی ریخته شده خودتان هیچ گونه تفاوتی نخواهد داشت.جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزو نوبت می توانید با شماره‌های 02188943653 و 02188943653 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

عمل‌های کاشت غیرجراحی (ترمیم مو)


 کاشت غیرجراحی مو چگونه انجام می‌شود؟

حتماً توقعات و خواسته‌های خود را در جلسه مشاوره اولیه با متخصصان  مرکز تخصصی موی رنسانس در میان بگذارید تا ایشان بتوانند بهترین روش درمان را برای دستیابی به نتایج مورد انتظار تعیین کنند. پرسش‌های خود را مطرح و ابهام‌ها را برطرف کنید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه اتخاذ نمایید.

معمولاً در جلسه مشاوره عکس‌هایی از ناحیه مورد نظر گرفته می‌شود تا با عکس‌های بعد از درمان مقایسه شود.

مشاورین  در جلسه بعدی یا در صورت تمایل شما در همان جلسه‌ی مشاوره، مرحله‌ی طراحی کاشت مو را شروع می‌کند. در این مرحله به اندازه‌گیری‌ها و جزییاتی مانند رنگ و نوع مو پرداخته می‌شود تا ترمیمی سفارشی و متناسب با موی طبیعی تهیه شود.

19

مواد مورد استفاده برای ترمیم غیرجراحی مو


 در ترمیم مو از شبکه‌ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان استفاده می‌شود که موها روی آن سوار می‌شود که برای افرادی که به هر دلیل بانک موی مناسبی برای کاشت مو ندارند، مفید می‌باشد.

اما ترمیم‌ مو به روش‌های قدیمی و رایج از موهای با کیفیت پایین‌ تری که بطور مصنوعی می‌باشند استفاده می‌شود،که بطور مثال از موی حیوانات یا الیاف مصنوعی ساخته می‌شود. موهای ترمیمی  که به روش انحصاری  HRT انجام می‌شود تنها از موی طبیعی اروپایی تهیه می‌شود که در رنگ‌ها و درجه تراکم گوناگون و حالت‌های مجعد، فر یا صاف وجود دارد انجام می‌شود.

 اما  شما عزیزان دقت لازم را در این زمینه داشته باشید که در کدام مرکز و با چه سابقه کاری ترمیم موهایتان را انجام می‌دهید، چرا که ترمیم مو به روش های رایج و قدیمی از موهای صاف و تیره آسیایی تشکیل می‌شود که رنگ یا دکلره می‌شود. موی آسیایی علی‌رغم محکم بودن پس از رنگ کردن خشک و شکننده می‌شود و به سرعت حالتی وزی پیدا می‌کند. به همین دلیل باید در فواصل کوتاه ‌تر تعویض شوند.

از آنجایی که موی انسان آسیب ‌پذیر است، حتی گران ‌ترین و حرفه‌ای ‌ترین موهای ترمیمی نیز نیاز به نگهداری منظم و تخصصی دارد و دارای عمر مفید می باشد.

به خاطر داشته باشید که با استفاده از کراتین های گیاهی می‌توانید موهای خود را ترمیم کنید. ترمیم مو با استفاده از روش های رایج و قدیمی ممکن است ریزش موی بخش زیری را تسریع کند

ترمیم مو به روش HRT چیست؟


تنها روش استاندارد ترمیم مو در حال حاضر در دنیا ترمیم مو به روش HRT می‌باشد که بنیانگذار و تنها مجری آن در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می‌باشد.

 در کاشت مو بدون عمل جراحی نیازی به بانک موی فرد  نیست و از قوی ترین بانک موی تعبیه شده در کلینیک رنسانس استفاده می‌شود که همزاد  ، هم جنس و هم رنگ با موی سر فرد استفاده می‌شود  که جایگزین بسیار مناسبی برای موهای ریخته شده می باشد.

 از مزایای این روش می‌توان  خط رویش و خط فرق بسیار طبیعی را نام برد بطوریکه حتی اطرافیانتان هم نمی‌توانند تشخیص دهند. از صفر تا صد این روش در یک جلسه انجام می‌شود و حتی پس از آن نیازی به مراجعات مکرر همانند روش های رایج ندارد.

تفاوت های این روش ترمیم مو را با روش های ساختگی دیگر ترمیم مو بیان می‌کنیم:

  • در ترمیم مو به روش HRT از شبکه‌های نازک شبیه سازی شده از پوست سر استفاده می شود
  • در ترمیم مو به روش استاندارد HRT خط رویش و خط فرق بسیار عالی کار می شود که  در روش‌های رایج ترمیم مو حالت خطی و عروسکی خط رویش و خط فرق وجود دارد.
  • در ترمیم مو به روش HRT تراکم موها کاملاً طبیعی بوده اما روش‌های ترمیم مو دیگر حالت و شکل کلاه گیسی خود را حفظ کرده اند.

در پایان باید عرض کنیم که مرکز تخصصی موی رنسانس عباراتی همچون ترمیم مو به روش نانو. ، ترمیم مو به روش نانو ارگانیک ، ترمیم مو به روش نانو هکس ، ترمیم مو نانو سنتر ، ترمیم مو ?!...HR ترمیم موی SUPER HRS و .... را تایید نمی‌کند.مرکز تخصصی موی رنسانس با مجوز رسمی به شماره 37414  بنیانگذار ترمیم مو به روش HRT در ایران می باشد که توانسته است در طول 15 سال سابقه خود بالغ بر  10000 مورد کاشت مو و ترمیم مو را انجام دهد شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزو نوبت می توانید با شماره‌های 02188943653 و 02188943653 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.همچنین شما میتوانید در قسمت گالری ترمیم مو از افرادی که با این تکنیک موهای خود را ترمیم کرده اند را مشاهده کنید.