هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است؟

قطعا کسانی که ریزش های شدید مو و کم پشتی شدید مو را تجربه کرده اند با روش کاشت مو آشنایی جزئی را دارند .

متاستفانه ریزش های شدید مانند ریز های ارثی و یا کم پشتی  های شدید حاصل ارث درمانی ندارند  و نمیتوان از طریق  دارو مشکلات ریزش را برطرف کرد تنها راه درمان استفاده از کاشت مو می باشد که میتواند رشد طبیعی موها را به همراه داشته باشد.

 

کاشت مو

 

همچنین ازطریق کاشت مو میتوان  ریزش و کم پشتی ابرو و ریش را نیز برطرف کرد که این روز ها  طرفداران زیادی را پیدا کرده اند  اما باید توجه داشت که همه کاشت مو   نتایج یکسانی ندارند و این موضوع بستگی به نوع تکنیک کاشت مو دارد.  در حال حاضر بهترین روش برای کاشت مو ، ابرو و ریزش استفاده از روش کاشت مو SUT می باشد که میتواند نتایج پر  تراکم با  ظاهری کاملا طبیعی را به همراه داشته باشد

استفاده از این روش تنها در کلینیک های حرفه ایی و تخصصی موجود است و نمیتوان این روش را در هر کلینیکی یافت زیرا این روش دستگاهای ویژه ایی را دارد و نیازمند مهارت بالای متخصصین می باشد در حال حاضر  کلینیک تخصصی رنسانس یک انتخاب عالی برای استفاده از روش کاشت مو به روش SUT می باشد اما سوالی که برای متقاضیان وجود دارد این است که هزینه کاشت مو به روش SUT چقدر است  که در ادامه به آن میپردازیم.

 

هزینه کاشت مو sut

 

کاشت مو به روش SUT

 

این روش تخصصی نیازمند برش سر فرد در جهت برداشت فولیکول ها نمی باشد و از این رو نیازی به جراحی و ایجاد خط اسکار نیز ندارد این روش بر عکس روش های دیگر کاشت مو تنها  نیازمند یک جلسه درمان است  و نتایج آن قابل پیشبینی است و بین 4 الی9 ماه نتایج آن قابل رویت است از همه مهم تر اینکه رشد آن نیز سریع است .

روش های دیگر کاشت مو امکان برداشت فولیکول ها به اندازه کافی وجود دارد و فولیکول های به دست آمده نیز  دچار آسیب دیدگی خواهند شد بنابراین بانک فولیکول ها برای کاشت محدود بوده و در نتیجه تراکم رشد موها  کم خواهد بود.

اما در کاشت مو به روش SUT برداشت فولیکول از سوزن های ریز مخصوص این روش استفاده خواهد شد که تعداد برداشت فولیکول ها  4 برابر بیشتر از سایر روش ها است و هیچگونه آسیبی نیز به فولیکول ها وار نمیشود به همین دلیل کاشت فولیکول ها با تعداد بالایی همراه بوده که نتایج کاشت مو با تراکمی بالا همراه خواهد بود .

برای کاشت ابرو و ریش نیز از همین تکنیک استفاده میوشد  اما مقدار برداشت و مقدار کاشت بسیار محدود تر از موی سر خواهد بود.

 

هزینه کاشت مو SUT

 

هزینه کاشت مو SUT مانند سایر روش های کاشت مو بستگی به مقدار ریزش ، مقدار برداشت فولیکول و مقدار کاشت دارد که در هر فردی متفاوت می باشد .

اما طبیعی است که هزینه این روش نسبت به سایر روش متفاوت و یا بالاتر باشد اما با توجه به نتایج کاشت مو در این روش و درمان راحت و بدون نقص این روش هزینه آن نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر می باشد.