جدید ترین روش کاشت مو در ایران چیست؟

با توجه به متفاوت بودن مقدار ریزش مو در افراد باید به این نکته توجه داشت که  درمان هر نوع ریزش نیز برای هر فرد متفاوت بوده که یکی از این روش ها کاشت مو می باشد از این رو میخواهیم در این مطلب جدیدترین روش کاشت مو در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم

برخی از ریزش ها شدید بوده و به علت عوامل مختلف  ریزش وسیع سطح سر را به دنبال دارد و افراد طاسی های جلوی سر و وسط سر را تجربه میکنند  که بیشترین علت آن ریزش های ناشی از ارثی بودن می باشد  در این حالت تنها راه درمان برای عزیزان استفاده از درمان کاشت مو می باشد که میتواند  رشد مجدد طبیعی موهای افراد را به دنبال داشته باشد.

کاشت مو روش های متفاوتی را تاکنون به خود اختصاص داده است که بهترین نوع آن جدید ترین روش کاشت مو می باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

 

جدید ترین روش کاشت مو در ایران چیست ؟

 

در حال حاضر جدید ترین روش کاشت مو در ایران و در جهان کاشت مو به روش sut می باشد این روش با نتایج عالی خود توانسته است بهترین روش کاشت مو در دنیا باشد در این روش سرعت درمان بالا رفته و نیازی به  روز های مکرر جهت درمان نمی باشد و افراد تنها در یک جلسه  با زمانی کوتاه میتوانند درمان خود را تکمیل  کنند نتایج درمان نیز در زمان کوتاه تری صورت میگیرد  دیگر مانند سایر روش ها نیاز به  ماهای طولانی و نتایج غیر قابل پیش بینی نمی باشد در روش کاشت مو sut فراد بیشترین تراکم مو را از کاشت مو دریافت میکنند.

 

این روش برای درمان  در کلینیک های فوق تخصصی  انجام میگیرد زیرا از تکنولوژی مخصوص  بهره گرفته و هر کلینیکی قادر به داشتن چنین تکنولوژی نمی باشد.

مرکز کاشت موی رنسانس مفتخر است تا این روش تکمیلی را برای انجام کاشت مو مشتریان خود انجام دهد.

 

جدیدترین روش کاشت مو

 

کاشت مو sut

 

این روش تنها از طریق بی حسی موضعی میتواند از درد افراد جلوگیری کند و نیازی به بی هوشی نمی باشد و برخلاف  روش های ابتدایی کاشت مو نیازی به برش پوست سر برای برداشت  فولیکول مو نبوده و بخیه  در پوست صورت نمیگیرید و در این روش تنها از طریق سوزن های مخصوص  فولیکول موها برداشت میشوند.

مقدار برداشت فولیکول  در این روش بسیار بالاتر از  سایر روش ها می باشد بنابراین نتایج کاشت مو با تراکمی بالا و پر پشت به همراه خواهد بود بنابراین منطقی است تا افراد برای استفاده از روش کاشت مو از روش کاشت مو sut استفاده نمایند که تنها در کلینیک های تخصصی مانند کلینیک رنسانس انجام میشوند.

امکان برداشت و کاشت مو در همه نقاط بدن با این روش میسر می‌باشد. در کاشت مو به روش sut،  نمی توان تفاوت بین موهای اصلی  و موهای پیوند شده فرد را به راحتی تشخیص داد. در تکنیک کاشت موبه روش  SUTفولیکول های برداشت شده  هیچگونه آسیبی نخواهند دید و به همین دلیل  فولیکول مویی هدر نخواهد رفت و تعداد فولیکول ها بالا بوده  و از این طریق نتایج کاشت مو با موهای پر تراکم و پر پشت همراه خواهد بود و همانطور که قید شد  در کاشت مو به روش SUT تراکم مو بسیار بالاست.
در کاشت مو به این روش نیازی به استراحت های طولانی و یا سپری کردن دوران نقاهت نمی باشد و پس از  درمان فرد میتواند زندگی عادی خود را داشته باشد. در روش  SUT کاشت مو تا 14 هزار تار موی واقعی است که 3 برابر بیشتر از روش های معمول  است برداشت و کاشت موها در این روش از طریق  سوزن های ریز این دستگاه می باشد که بدون هیچگونه آسیبی بر فولیکول و پوست سر درمان را برای افراد انجام میدهد در این روش تمامی مراحل برداشت گرافت ها از ناحیه دهنده و کاشت به ناحیه گیرنده با دستگاه های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین پوست و مو کاشت مو  انجام می شود.

 

قیمت جدیدترین روش کاشت مو

 

کاشت مو sut  که جدیدترین و بهترین  روش کاشت مو می باشد به دلیل دستگاهای تمام اتوماتیک پیشرفته هزینه ای شاید بیشتر از سایر روش به خود اختصاص داده باشد اما وقتی  نگاه عمیقی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که کاشت مو sut با توجه به کیفیت بالای درمان خود و نتایج عالی درمانی هزینه های کاملا به صرفه تری نسبت به سایر روش ها خواهد داشت.